Türkiye Endüstri Satın Alma Rehberi Logo
Öztiryakiler Tepe Banner 728x90
  • ARA
Makpa Dış Tic. ve Pazarlama A.Ş.

Makpa Dış Tic. ve Pazarlama A.Ş.

İLETİŞİM

Adres:
Sultan Selim Cad. Turan Sok. No:19
Telefon:
+90 (212) 281 88 92
Faks:
+90 (212) 269 93 19
E-Posta:
info@makpa.com.tr
Web Adresi:
www.makpa.com.tr

HAKKIMIZDA

MAKPA, 1984’den bugüne hotel, restaurant, fastfood zincirleri, hastaneler üniversiteler, bankalar, kafeler, pastahaneler, işmerkezleri, ofis binaları gibi işletmelerin gıda servis danışmanlığı, komple mutfak projelendirmesi, uygulanması ve danışmalığı hizmetlerini uzman ve dinamik proje yöneticileri ve teknik kadrosu ile hizmet vermektedir.

MAKPA, konusunda Türkiye’nin LİDER firmalarından biridir. MAKPA 1984’den günümüze Türkiye’de profesyonel mutfak tasarımlarında ve uygulamasında her zaman yüksek ve gelişmiş teknolojilerin kullanılmasında öncü olmuştur. MAKPA yaratıcı görüşü ile birçok bilinen Amerikan ve Avrupalı cihaz üreticinin ayrıcalıklı temsilcisi ve bayisidir. Ayrıca Türkiye’de üretilen birçok mutfak ekipmanlarının da temsilciliğini yapmaktadır. MAKPA yanlızca Türkiye’de değil dünya çapında, işletim şeması doğru, sağlık kurallarına uygun (HACCP Regulations), yatırımcı ve işletmecilerin yüksek teknoloji ve kaliteli çözümü gerektiren mutfak, barlar, açık büfe ve açık mutfaklar konusunda ANAHTAR TESLİMİ hizmet vermektedir.

Referans listemiz kapasite ve başarımızın göstergesidir.

MAKPA yerli ve yabancı sektörel kurumların üyesidir. TUSID Kitchen & Laundry Equipment Distributors Association EFEDA European Foodservice Equipment Distributors Association.

FİRMA GÖRSEL TANITIM

  • Makpa Dış Tic. ve Pazarlama A.Ş.
  • Makpa Dış Tic. ve Pazarlama A.Ş.

LOKASYON

FİRMA SEKTÖR KATILIMI