Türkiye Endüstri Satın Alma Rehberi Logo
Öztiryakiler Tepe Banner 728x90
  • ARA
Evinoks Servis Ekipmanları San. Tic. A.Ş.

Evinoks Servis Ekipmanları San. Tic. A.Ş.

İLETİŞİM

Adres:
Demirtaş Org. San. Böl. Mimoza Sok. No:5
Telefon:
+90 (224) 262 14 00
Faks:
+90 (224) 262 14 14
E-Posta:
satis@evinoks.com
Web Adresi:
www.evinoks.com

HAKKIMIZDA

Evinoks Firması 1982 yılında Makine Yüksek Mühendisi olan Sayın N. Coşkun İrfan tarafından kurulmuştur.

Müşterilere yönelik özel üretim ve yenilikçi yaklaşım ile seri üretimde estetik ve yenilikleri takip ederek, Evinoks Otel ve Restoran Servis Ekipmanları adı altında faliyet göstermektedir. Ürünler arasında ahşap/çelik servis arabaları, banket sandalye/masa ve podyumları, sıcak/soğuk büfe teşhir üniteleri, otel mobilyaları ve hijyen ekipmanları, mevcuttur. Ürünleri ile dünyanın önde gelen
şirketlerinden biridir. Kullanımında, tasarrufa yardımcı orijinal ürün tasarımları ve yeni buluşlar bulunmaktadır.Türkiye\’nin en tanınmış şirketleri arasında Evinoks yerini almış ve dünya çapında diğer şirketlerin hayranlığını kazanmıştır.

Evinoks, birçok ünlü turistik tesisleri ve dünyanın otel grupları tarafından tercih edilen, çok fonksiyonlu, verimli, uzun ömürlü, farklı, estetik, kaliteli ve müşteri odaklı yenilikçi yaşam tarzı ön planda tutan yaklaşımıyla rakiplerinden ayrılıyor.

Evinoks; doğaya, insana değer vererek, işçiler ile şirket arasındaki bağı kuvvetlendirmiştir. Böylece otomasyon tabanlı standardizasyonu koruyarak, onun çevre dostu mekanizasyon ile rakipleri arasında kendisi için özel bir yer edinmiştir. Evinoks, her zaman güçlü, deneyimli genel yönetim, yetkin mühendislik, mimarlık, tasarım, üretim elemanları ve rekabetçi fiyat politikası ile müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

FİRMA GÖRSEL TANITIM

  • Evinoks Servis Ekipmanları San. Tic. A.Ş.
  • Evinoks Servis Ekipmanları San. Tic. A.Ş.

LOKASYON

FİRMA SEKTÖR KATILIMI