Türkiye Endüstri Satın Alma Rehberi Logo
Öztiryakiler Tepe Banner 728x90
  • ARA
LOGO

Sümeral Tekstil Tic. ve San. A.Ş.

İLETİŞİM

Adres:
İş Bankası İbrahimağa Konutları Tibal Çarşısı No:2 Acıbadem
Telefon:
+90 (216) 428 18 34, (216) 428 18 35
Faks:
+90 (216) 428 93 52
E-Posta:
info@sumeraltekstil.com.tr
Web Adresi:
www.sumeraltekstil.com.tr

HAKKIMIZDA

1974 Yılında Topkapı-Maltepe'de Aral Elyaf Sanayi olarak temelleri atılan bilhare Arallar A.Ş. ve Sümeral A.Ş. olarak sektörde yerini alan firmamız kuruluşunda stragyn iplik ve sentetik dolgu elyafı (Vatka, yastık ve yorgan için) üretimi ile sanayi hayatına başlamıştır.

Değişen ve gelişen özellikle 1983 sonrası müşteri talepleri karşısında otel tekstil ürünleri üretimimiz başlamıştır. Zaman içinde hastaneler, yurtlar, inşaat şantiyeleri restaurantlar, spa ve spor salonlarına hitap eden nevresim takımları, banyo ve plaj havluları, masa üstü tekstilleri, yatak şalları, throwlar, baza etekleri, banyo perdeleri, her türlü genel mekan ve üçgen camlar için perdeler, jaluzi blackout stor, dikey perde, katlamalı perde, zebra ve pilise perde, çatı perde sistemleri, sahne perdeleri, ağır sahne rayları ve uzaktan kumanda sistemleri gibi ürünlerle hizmet yelpazesini genişletmiştir.

Güçlü bir bilgi birikimi ve kazanılmış geniş uygulama tekniğine rağmen sloganımız "Öğrenmenin sınırı yoktur ve sizlerle fark edilmenin mesuliyetini taşıyoruz." olmuştur.

Vizyonumuz; Değişen ve gelişen koşullara uygun olarak müşteri memnuniyetini devam ettirmek.
Misyonumuz; Edindiği ilkeleri doğrultusunda, dayanıklılık, işlevsellik ve görsellik üçlüsüne daima riayet etmek olacaktır.

LOKASYON

FİRMA SEKTÖR KATILIMI